"Правильне" застосування Flash дизайн студії ABCname м. Миколаїв.
Flash-анімація є векторним форматом, розробититанним спеціально для застосування в мережі Інтернет (як, наприклад, і Java). В результаті чого анімація, зроблена за допомогою програмного продукту Macromedia займає відносно невеликий обсяг і володіє широкими можливостями саме по відношенню до Інтернету. Ви, можливо, навіть не уявляєте какое кількість інтеркатівних веб-елементів можна реалізувати на Flash: Інтро (вхідні заставки), логотипи, меню навігації, лічильники відвідувань, банери, гостьові книги, голосування - словом все, що тільки можна придумати! Вже зараз в рунете є сайти цілком і повністю побудовані на Flash.
При вирішенні цього питання важливий ще один аспект. Справа в тому, що більшість користувачів рунет не переглядають інформацію, перебуваючи в інтернеті, вони спочатку зберігають зацікавив веб-сторінку собі на жорсткий диск, а тільки потім прочитуються її. Але при збереженні веб-сторінки,містить Flash, цей самий Flash не зберігається. Звичайно, вже є програми, що дозволяють зберігати Flash-ролики на жорсткий диск, але ж вони не інтегровані з браузерами, в ігоге сама сторінка та Flash зберігаються окремо, так і не у всіх адже коштують подібні програми. З цього всього є один простой висновок: не варто використовувати Flash в тих елементах веб-сторінок, які несуть інформаційний зміст або які важливі для веб-сторінки в цілому.
Flash без роздуми можна використовувати для виготовлення банерів і вхідних заставок aka Інтро. При виготовленні банерівFlash надає більш широкі можливості, ніж gif-анімація. Адже по суті своїй gif-анімацію, анімацією назвати важко, це скоріше набір статичних зображень, змінюються через певний період часу. Коли як технологія Flash дозволяє інтерактивно реагувати банеру на дії пользователя! Банер також може довантажувати в процесі завантаження іншої сторінки, а що вже говорити про переваги Flash в кросочності та можливості перед gif-анімацією. Часто на сайтах з обмеженою або специфічної інформацією можна зустріти вхідні заставки, звані Інтро. Зазвичай вони не протлічаются великим набором складових частин, найчастіше вони побудовані з простих геометричних фігур і деякого тексту. Ось тут дійсно поле діяльності для Flash: можна вмонтувати звук, реагувати на поведінку миші, зробити динамічним появу елементів і ще багато чого ...
& nbsp; При використанні Flash найголовніша складність для початківців - не переборщити з розміром. Рекомендований розмір будь-якої веб-сторінки 30-50 кб з усіма елементами (графіки та код). Засобами Flash можна створювати цілком інформативні та динамічні сайти, укластися в цей ліміт. <br /> Взагалі існує кілька шляхів використання Flash на веб-сайті: сайт повністю побудований на Flash, на веб-сторінках Flash відіграє домінуючу роль, але також наявність html-код і Flash є допоміжним елементом при постореніі сайту. На просторах рунета частіше всегпро використовується третій варіант, він поєднує в собі эфектность і ефективність.
Давайте тепер спробуємо окреслити коло сайтів, на яких виправдано повноцінне застосування Flash-технології. Це, звичайно, домашні сторінки, не перевантажені інформаційним наповненням, сайти веб-студій (адже Flash відмінно демонструє дизайнерські здібності), розважально-інтерактивні веб-сайти.
Основним моментом при виборі між використанням Flash і його невикористання є спрямованість вашого сайту і мета його створення. Flash гарний тоді, Коли менше тексту, більше графіки.
З розвитком інтернету в Миколаєві та переходом більшості його користувачів на швидкісні канали це питання перестане бути актуальним. |